bg_image
image

25 Yıllık Deneyim

image
Hakkında
25 Yıllık birikim ve deneyimle sizlerle
Hakkında

Akran Akademi olarak vizyonumuz, toplumun her bireyine özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerinde en iyisini sunarak, onların potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak ve onlara daha bağımsız, anlamlı ve mutlu bir yaşam sunmaktır. Bireysel farklılıkların değerini anlamaya ve toplumda kapsayıcı bir yaklaşımın teşvik edildiği bir dünya yaratmaya odaklanıyoruz.
Günümüzde, evrensel araştırmalarca üretilen bilgilerin alana aktarılarak uygulamalara entegre edilmesi her zamankinden daha önemli hale gelmiş bulunuyor. Akran Akademi olarak; bilimin ışığında yarattığımız sistematik etkileşimlerle araştırma-uygulama dünyaları arasındaki boşluğu kapatmaya, özel eğitim ve rehabilitasyon süreçlerinde kanıta dayalı uygulamaları yaygınlaştırmaya ve kurum hizmetlerinin etkili ve güvenilir bir kimlikle sürdürülmesini düzenli olarak desteklemeye hazırız.

image

Vizyon

Eğitimde kalite ve birlik prensiplerini benimseyerek, öğrencilerin en iyi eğitimi almasını sağlamak ve topluma değer katan bireyler yetiştirmektir.

image

Misyonumuz

Öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını anlayarak onlara özel eğitim programları sunmak.

Akran Akademi
Akran Akademi
Akran Akademi

Akran Akademi'nin eğitim yolculuğu, başlangıcından bugüne kadar birçok dönemeçten geçti. Ancak her zaman temelde aynı tutkuyu ve vizyonu taşıdı: öğrencilere en iyi eğitimi sunmak. Bu yolculuk, gelecekte de aynı tutku ve kararlılıkla devam edecek.

Ekibimiz
Akran Akademi Ekibimiz
Ekibimiz
image
Kurucu
Yunus Kılıç
image
Eğitim ve Bilim Danışmanı
Prof. Dr. Şükrü Torun
image
Marka Yöneticisi
Pınar Kavak